O nás

Talianska strecha a Mediteránske krytiny od najväčších talianských výrobcov. Ponúkame najkrajšie talianske krytiny, ktoré ponúka každá južanská strecha. 13427010212

Ponúkame Vám

strešné krytiny od renomovaných talianskych spoločností, u ktorých sa stretli estetika a kvalita ich výrobkov, ako reakcia na neustále rastúce požiadavky trhu. Čoraz viac sa stretávame s podobnou požiadavkou aj u slovenských zákazníkov, preto sa im snažíme vyhovieť spostredkovaním toho najkrajšieho, čo ponúkajú južanské strešné krytiny. Farebná paleta nami ponúkaných škridiel zahŕňa viac ako 30 rôznych odtieňov, pričom všetky v sebe nosia harmóniu tak vyhľadávanej mediteránskej architektúry.

Všetky krytiny

spĺňajú najprísnejšie európske normatívne požiadavky, medzi ktoré patrí aj mrazuvdornosť doložená certifikátom EN 539-2. Nami ponúkané škridly sa vyrábajú v závodoch na severe Talianska a už niekoľko rokov sa úspešne predávaju nielen v Taliansku a iných stredomorských krajinách, ale aj severnejších štátoch, akými sú napr. Rakúsko a Nemecko. Samozrejmosťou je aj široká ponuka keramických aj nekeramických doplnkov. Ku každému typu krytiny dodávame keramické doplnky v rovnakom farebnom prevedení ako je farba základnej škridly.

Talianska strecha a Mediteránske krytiny od najväčších talianských výrobcov. Ponúkame najkrajšie talianske krytiny, ktoré ponúka každá južanská strecha. 13427057401

Industrie Cotto Possagno

Patrí medzi talianskych lídrov vo výrobe terakotových krytín. Kvalita ich produktov je mesačne kontrolovaná a certifikovaná nezávislými inštitútmi kontroly kvality. Hlina z Possagno je bohatá na silikáty a hliník a spájajú sa v nej stálosť farby, trvácnosť a pružnosť. Vďaka týmto vlastnostiam je pálená hlina z Possagno jedným z najlepších na svete.

Sereni Coperture

Vyrába strešné krytiny od začiatku minulého storočia. Na základe starých remeselných tradícií používa najnovšie výrobné technológie, pričom zohľadňuje požiadavky modernej doby. Všetky tieto faktory zaručujú, že keramické krytiny od Sereni Coperture sú vysoko kvalitné a spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy.

SanMarco

SanMarco spojilo najmodernejšie technológie s dodržiavaním zásad biokompatibility v celom svojom portfóliu strešných krytín. Škridly sú vyrábané zo starostlivo vybranej hliny: materiálu priateľskému k životnému prostrediu, ktorý zaisťuje vynikajúce fungovanie strechy. Strešné krytiny SanMarco podstupujú prísne kontroly kvality.

BWK

Nemecká spoločnosť BWK Dachzubehör patrí medzi európskych lídrov vo výrobe materiálov na ochranu strešnej konštrukcie. Jej výrobný program tvoria poistné hydroizolácie, parotesné zábrany, vetracie pásy a ďalšie strešné doplnky.

Ponúkame Vám strešné krytiny od najväčších talianskych výrobcov

Talianska strecha a Mediteránske krytiny od najväčších talianských výrobcov. Ponúkame najkrajšie talianske krytiny, ktoré ponúka každá južanská strecha. Tehelny mlyn

Čo Vám vieme poskytnúť?

100% služby

Hľadáte spoľahlivú firmu? Ste tu správne! Máme dlhoročné skúsenosti a vieme Vám splniť Vaše požiadavky.

Perfektná cena

Cena za m2, pre farebné odtiene radu antík, len 13,90€ vrátane DPH

Dovoz ZDARMA

Hľadáte spoľahlivú firmu? Ste tu správne! Máme dlhoročné skúsenosti a vieme Vám splniť Vaše požiadavky.

Dlhá záruka

Záruka až 30 rokov na krytiny a keramické doplnky

Handmade

Handmade efekt ručnej výroby spojený s krásnymi odtieňmi

Mrazuvzdornosť

Mrazuvzdornosť doložená prestížnym európskym certifikátom "EN 539 - 2 metóda E"